Alex hair & body

Dłonie są Twoją wizytówką

Piękne paznokcie to oprawa dla zadbanych dłoni.

Detal, który w tym przypadku ma znaczenie. Podstawą jest ich właściwe odżywienie, codzienny jadłospis obfitujący w witaminy, minerały i związki, które znajdują swoje odzwierciedlenie w zdrowych, mocnych i błyszczących paznokciach. O ten aspekt możemy zadbać samodzielnie, ale to nam warto powierzyć swoistą dekorację paznokci.

Kolorujemy i lawirujemy między wzorami oraz zdobieniami. Wykonujemy paznokcie hybrydowe, żelowe i hybrydowe hard. Te ostatnie głównie z myślą o słabej i zniszczonej płytce paznokcia. To, co zaczyna gościć na paznokciach naszych Klientek od momentu rozpoczęcia stylizacji, jest zgodne z ich gustami, pomysłami, potrzebami. Stawiamy na wykonania klasyczne, eleganckie, stonowane, ale nie stronimy również od paznokci, które zachwycają sezonowymi zdobieniami, oryginalnymi kompozycjami, a niekiedy zasługują na miano precyzyjnie dopracowanego dzieła sztuki.

Do każdej stylizacji i Klientki podchodzimy indywidualnie.

Wizytówkę, którymi są dłonie i paznokcie, doceniają nie tylko nasze Klientki.

Dbamy o detale, nie zapominamy również o higienie pracy i sterylności narzędzi, by całkowicie wyeliminować ryzyko podrażnień bądź infekcji. Korzystamy z najlepszych pod względem jakości produktów, sprawdzonych marek, a ciągłe doskonalenie warsztatu, pozwala nam na poszerzanie swoich możliwości i oferty. Obecne trendy modowe w stylizacji paznokci nie są nam obce.

 

Cennik usług

Stylizacja paznokci

Stylizacja Paznokci:

Paznokcie hybrydowe

70 zł

--

Paznokcie hybrydowe hard

89 zł

--

Paznokcie żelowe

100-120 zł

--