Alex hair & body

Kobieta w fryzurze ślubnej

Ślub

to najważniejszy dzień w życiu.

Ślub to najważniejszy dzień w życiu jeszcze narzeczonych, a już za chwilę małżonków. Ten czas jest pełen emocji, stresu, napięcia i strachu, czy wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. W szczególności przyszła Panna Młoda martwi się o detale, które w dniu ślubu urastają do rangi priorytetów. Doskonale znamy te uczucia, bo przygotowaniu Panien Młodych do ślubu towarzyszymy od wielu lat. Alex Atelier Bielsko-Biała to miejsce szyte na miarę. Jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne i rzetelne podejście, w którym nie brakuje miejsca na pasję oraz pracę z powołaniem. Nasi fryzjerzy biorą pod swoje skrzydła każdą Pannę Młodą, przeprowadzają szczegółową analizę kolorystyczną, by precyzyjnie dobrać fryzurę dla Klientki. Nie pomijają tak ważnych informacji, jak upodobania Klientki, stylistyka oprawy ślubu, kolor i krój jej sukni. Nie zapominają również o porze roku, by doskonale utrwalić bajkowe kompozycje na włosach, ale i dbają o dobór do kształtu twarzy. Są w stanie doradzić dodatki, które komponują się z proponowaną fryzurą, a przy tym pozostają w obecnych trendach.

Alex Atelier Bielsko-Biała

uwielbia wyzwania, a rzeczy niemożliwe uznaje za nieistniejące.

To motto, które przyświeca codziennej pracy. Pomocą są wysokiej klasy produkty renomowanych marek, jak Joico, Moroccanoil, Goldwell, Paul Mitchell, Hair Manya. Do tego świetna technika pracy, by zadowolić najbardziej wymagające Klientki. W tak ważny dzień, nasi profesjonaliści i jednocześnie pasjonaci, zaczynają od stworzenia przyjaznej atmosfery, by przyszła Panna Młoda mogła się odprężyć i miała poczucie, że oddaje się w pewne ręce. Reszta to już tylko i wyłącznie popis sztuki fryzjerskiej. Alex Atelier Bielsko-Biała jest w stanie zagwarantować wręcz spektakularne efekty, na które składają się unikalne upięcia, bajeczne fryzury, a którym nie brakuje również lekkości, trwałości i wygody podczas kolejnych godzin świętowania wstąpienia na nową drogę życia.

Zdjęcie pary młodej

Cennik usług

Ślub

Pakiety ślubne

Pakiet biały

750 zł

próbny makijaż*,  próbna fryzura,  ślubny makijaż*,  ślubna fryzura   

Pakiet srebrny

1000 zł

próbny makijaż*, próbna fryzura, ślubny makijaż*, ślubna fryzura, zabieg nawilżający (peeling, maska, krem), henna komplet

Pakiet złoty

1200 zł

próbny makijaż*, próbna fryzura, ślubny makijaż*, ślubna fryzura, zabieg nawilżający (peeling, maska algowa, krem), henna komplet, pedicure hybrydowy, manicure hybrydowy

* makijaże, które są uwzględnione w pakietach, nie obejmują sztucznych rzęs. Sztuczne rzęsy za dodatkową opłatą 40 zł dla każdego makijażu.