Alex hair & body

Pędzle do nakładania makijażu

Makijaż

nie jest po to, by rysować kogoś na nowo,

lecz po to, by uwydatniać atuty, które malują się na twarzy. To świetna okazja, by każdej kobiecie uświadomić, ile jest w niej piękna. Wysokiej jakości kosmetyki, płynne ruchy pędzla, który delikatnie omiata twarz, precyzyjnie nakładane produkty kolorowe, a do tego fachowa porada odnośnie dobierania makijażu do urody, okazji, jak okoliczności, składają się na make-up, w którym można się zakochać. Postawiliśmy na propozycję makijaży okolicznościowych, wieczorowych i dziennych, które wykonywane są w miejscowości Bielsko-Biała. Naszych Klientek nie ominie okazja, by zaprezentować się wprost zabójczo, gdy w grę będą wchodziły sesje fotograficzne, ale i pokazy mody.

Kreatywnie

Do makijażu podchodzimy bez zbędnego pośpiechu.

Dajemy szansę Klientce na zaprezentowanie własnych pomysłów, uwzględnienie jej gustów i potrzeb, a do tego dokładamy swoje kosmetyczne trzy grosze. Wspólnie pracujemy nad koncepcją, która dopiero po zaakceptowaniu może znaleźć się na twarzy Klientki. Doradzamy, bo zdajemy sobie sprawię z faktu, że nie każda kobieta wie, w jakich barwach jest jej do twarzy. Doradzamy, bo doskonale wiemy również, że czasami brak otwartości i pewności siebie, czy niskie poczucie własnej wartości potrzebuje tego metaforycznego uszczypnięcia, by wyjść na światło dzienne. Tworzymy wtedy makijaże odzwierciedlające duszę naszych Klientek, niesamowicie podkreślające ich urodę, ale i przede wszystkim sprawiające, że opuszczając salon Bielsko-Biała, wychodzą z podniesioną głową, wyprostowane, uśmiechnięte, promienne i gotowe stawić czoło największym wyzwaniom. Makijażem chcemy dać coś więcej niż zamaskowanie mankamentów i podkreślenie urody. To sposób na wyrażenie indywidualnego ja i pozbycie się dotychczasowej niepewności. Do tego korzystamy z najwyższej jakości produktów, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, nie wpływać niekorzystnie na poszczególne warstwy skóry, a także gwarantować brak reakcji uczuleniowych. Jednym słowem – profesjonalizm w każdym calu.

Kobieta z nałożonym makijażem
Przybory do makijażu

Najlepsze kosmetyki

Jakość produktów na których pracujemy jest dla nas bardzo ważna.

Do tego korzystamy z najwyższej jakości produktów, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, nie wpływać niekorzystnie na poszczególne warstwy skóry, a także gwarantować brak reakcji uczuleniowych. Jednym słowem – profesjonalizm w każdym calu. 
 

Cennik usług

Makijaż

Makijaż

Okolicznościowy

120 - 130 zł*

--

Ślubny

140 - 150 zł*

--

Fotograficzny

160 - 170 zł*

--

Dzienny

120 zł*

--

*ceny bez doklejania sztucznych rzęs. Doklejenie sztucznych rzęs w cenie 40 zł.