Alex hair & body

Fryzjerstwo

dla nas to coś więcej niż rzemiosło.

To pasja, która staje się fundamentem do tworzenia niemalże dzieł sztuki, choć na włosach naszych Klientek. Fryzjer natomiast nie jest już tylko i wyłącznie zawodem, który ma przynosić określone zarobki i fach w ręku. To przede wszystkim miłość do włosów – ich pielęgnacji, stylizacji, regeneracji. Postawiliśmy na stworzenie miejsca, jakim jest salon fryzjerski w Bielsku-Białej, by móc wyjść naprzeciw oczekiwaniom szerokiej klienteli. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań, najlepszych produktów, jak i nieustannie poszerzając wiedzę i doświadczenie, jesteśmy w stanie zaoferować atmosferę, dzięki której Klientki czują, że ich włosami zajmuje się nie fryzjer, a prawdziwy artysta.

Kobieta z kręconymi włosami

Fryzjerstwo Męskie

Nasz zakład fryzjerski nie zapomina jednak o płci przeciwnej.

W końcu mężczyźni dbają o siebie coraz bardziej i również pragną, by ich włosy były atutem, wizytówką, która przyciąga uwagę, ale i odzwierciedla charakter danej osoby. Na ręce osoby, jaką jest fryzjer męski, składamy równie duże oczekiwania. Męskie kosmyki – krótkie, półdługie czy długie, traktujemy z należytą delikatnością, by dodawać im pożądanego blasku.

Mężczyzna pozujący do zdjęcia
Kobieta z fryzurą do ramion

Nasz salon w Bielsku-Białej

to coś więcej niż po prostu dobry fryzjer.

Cechuje nas uniwersalizm w działaniu, ale opatrzony dużą dawką elastyczności. Mamy bowiem na uwadze potrzeby przyszłych Panien Młodych, które w najważniejszym dniu swojego życia chcą wyglądać bajkowo, i tak też się czuć. Tę samą wagę przykładamy do zabiegów fryzjerskich u kobiet, które potrzebują radykalnych zmian, by dopasować swój nowy image do aktualnego samopoczucia, jak i tych, które liczą na najwyższej jakości pielęgnację włosów i subtelne traktowanie. Mężczyznom z kolei możemy zagwarantować, że fryzjerstwo zacznie im się kojarzyć z miłością przekazywaną na każdy włos, a nie jedynie ze zwyczajnym cięciem. Od fryzjerstwa zaczyna się nasza pasja, którą przekazujemy każdemu Klientowi, traktując go niczym najlepszego przyjaciela i chcąc zaoferować nie tylko to , co najlepsze, najwyższe jakościowo, ale i dostosowane do indywidualnych wymagań.

Cennik usług

Fryzjerstwo

Damskie

Strzyżenie damskie

60 - 120 zł

--

Modelowanie

60 - 200 zł

--

Upięcie

100 - 200 zł

--

Regeneracja

100 - 200 zł

w zależności od ilości włosów

Farbowanie

150 - 400 zł

w zależności od ilości włosów

Keratynowe prostowanie COCO SHOKO

200 - 500 zł

--

Męskie

Strzyżenie męskie

30 - 60 zł

--

Modelowanie

30 - 60 zł

--

Regeneracja

80 - 100 zł

w zależności od ilości włosów

Farbowanie

50 - 200 zł

w zależności od ilości włosów

Barbering - Broda

30 - 60 zł

--

*Dokładna kwota usługi ustalana na konsultacji, zależna od długości oraz gęstości włosów.