Alex hair & body

Wiedza i doświadczenie

Naturalnym jest dla nas dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pragniemy, by we fryzjerskim świecie odnaleźli się młodzi pasjonaci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fryzjerstwem i potrzebują mentorów. Wcielamy się w rolę nauczycieli wszystkich uczniów zainteresowanych odbyciem praktyk. Jedyne wymagania, jakie stawiamy praktykantom, to wysoka kultura osobista, predyspozycje do wykonywania zawodu i nieograniczone pokłady kreatywności. Jeśli jesteście osobami, które widzą się na tej drodze, macie wszystko, co niezbędne, jesteście gotowi do nauki i pełni ambicji, by z oddaniem działać w myśl „ćwiczenie czyni mistrza”, w Alex Academy będzie się i uczyć, i realizować. Alex Academy to również miejsce przygotowane z myślą o praktykach zawodu, czyli mniej, jak i bardziej doświadczonych fryzjerach.

Właścicielka z nożyczkami
Właścicielka pozująca do zdjęcia

Alex Academy

to doskonałe miejsce, by nauczyć się fryzjerstwa od podstaw.

Każdy kiedyś musiał zacząć, postawić pierwszy krok i zrobić pierwsze cięcie nożyczkami. Alex Academy to doskonałe miejsce, by nauczyć się fryzjerstwa od podstaw, a podczas kolejnych szkoleń doskonalić już nabyte umiejętności, a także zagłębiać się w tajniki unikalnego zawodu świata. Możesz również wyjść z cienia świata fryzjerskiego, podnieść swoje kwalifikacje i miejsce pełne niepokoju oraz niepewności, wypełnić dużą dawką odwagi. W Alex Academy przeprowadzamy bowiem treningi personalne. To najlepszy sposób na zdobycie jeszcze lepszych umiejętności, zmianę zawodu w artyzm, zdobycie brakującej pewności siebie i otwartości, które są niezbędne do przekazywania pasji w pracy. Poczuj, że jesteś na właściwym miejscu, w najlepszym czasie, jakie mogłeś lub mogłaś wybrać do wykonywania fryzjerstwa. Przekonaj się, że słowa artysta, kunszt i sztuka, definiują najlepszych fryzjerów. Bądź mistrzem dla samego siebie, i przede wszystkim dla swoich Klientów. W Alex Academy masz szansę poznać sztukę kreowania wizerunku od A do Z, odkrywając każdą literę po kolei. Przekonaj się, że zadowolony i uśmiechnięty Klient będzie tak samo usatysfakcjonowany, jak i Ty.

Wizerunek

Poznaj sztukę komponowania wizerunków.

Czuwamy nad nauką osób chętnych, by zajmować się makijażem. Sztuka komponowania cudownych, bajkowych wizerunków na twarzach Klientek, jest wyjątkowa w każdym calu. Tą wyjątkowością dzielimy się i zarażamy nią w trakcie szkoleń. Czy we fryzjerstwie, czy w dziedzinie wykonywania makijażu, uczymy precyzji, pewnych ruchów, rozpoznawania potrzeb i rozumienia oczekiwań naszych Klientów. Stajemy się mentorami, by pracochłonną i trudną sztukę, przedstawić w sposób klarowny. Dokładamy wszelkich starań, aby tak uczniowie, jak i już doświadczeni praktycy zawodu, stawali się coraz doskonalsi w swojej sztuce, a ich warsztat, by nie zadowalał, lecz pozytywnie zaskakiwał Klientów, nawet najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nami.

Kobieta trzymająca pędzle do makijażu