Alex hair & body

Aleksandra Borowy

właścicielka salonu oraz fryzjerka

Marzenia, które stają się realne, napędzają do działań, są motywacją i przede wszystkim przynoszą satysfakcję. Z pasji, a następnie zdobywanego doświadczenia oraz pielęgnowanych umiejętności, w 2005 roku powstał salon fryzjerski Alex Atelier. Zapragnęłam miejsca, w którym każda Klientka poczuje się wyjątkowo, nie będzie nigdzie się spieszyć, a siedząc w fotelu fryzjerskim, przeniesie się w zupełnie inny świat. Postawiłam na miejsce przyjazne, o domowej wręcz atmosferze, w którym wygospodarowałam wystarczająco dużo przestrzeni, na pełen profesjonalizm i szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie. Jeden z najlepszych salonów fryzjerskich w Bielsku-Białej był dla mnie drugim domem, w którym narodziła się pasja. Tam zdobywane doświadczenie, dziś przekładam na własny salon, nie zapominając o kreatywnym podejściu, jak i nutach inspiracji, każdego dnia wygrywanych na włosach swoich Klientek. Otwarcie Alex Atelier to marzenie, sukces, ale i początek drogi, która wiedzie mnie przez nieustanną naukę, poznawanie najnowszych trendów i szukanie rozwiązań, których konkurencja nie ma odwagi się podjąć. W ten sposób wypracowałam własny styl. Moja metodyka pracy, technika, podejście i skrzętnie dobierane produkty najlepszej jakości, są uzupełnieniem bazy w postaci rzemiosła, jakim jest fryzjerstwo, by po drodze spotykać się z artystycznym wyrazem.

Owocnie podejmuję współpracę z wieloma czasopismami. Każdego roku zarażam uśmiechem, pasją i stylem, czynnie uczestnicząc w Targach Poznańskich. W 2010 roku podczas wspomnianego eventu, zdobyłam Złoty Glob. Na swoim koncie mam udział w profesjonalnych kursach Zaremba International Academy i Sassoon Academy. Targi są doskonałą okazją, by prezentować swoje rzemiosło i pasję, ale to wciąż nie wszystko. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami z młodymi adeptami sztuki fryzjerskiej, bo ich świeżość i kreacje, których potrafią się podejmować, są inspirujące, a także czynią codzienną pracę jeszcze ciekawszą. Na bieżąco śledzę świat fryzjerski, z zaangażowaniem i pasją obserwując nowości, trendy i style, które wdrażam we własnej pracy, okraszając szczyptą autorskiego ujęcia. Nie spoczywam na laurach, a oferta Alex Atelier nieustannie się poszerza, bo zdaję sobie sprawę, że nie tylko cudowne włosy stają się wizytówką każdej z nas. Korzystam ze sprawdzonych, bezpiecznych w stosowaniu, pochodzących od uznanych i cenionych na rynku producentów, najwyższej jakości kosmetyków. Nie jest dla mnie ważna cena czy kolorowe opakowanie, lecz kondycja, w jakiej pozostawiam włosy swoich Klientek, a dowodem na to, że takie podejście jest cenione, są wciąż powracające Klientki. Czas spędzony w Alex Atelier ma być powrotem do beztroskiego dzieciństwa, gdzie liczyły się dobra zabawa i chwile relaksu, bez stresu i zbędnego napięcia. Atmosferą salonu, przyjaznym podejściem całego zespołu, a także propozycją specjalistycznych zabiegów, w tym masażu głowy, jestem w stanie zatrzymać czas w miejscu, przywołać najlepsze chwile i dać nowe wspomnienia. Niwelując stres specjalistycznymi zabiegami sprawiam, że na twarzach moich Klientek maluje się uśmiech, nie tylko z powodu bajecznej fryzury. Korzystając również z ekskluzywnych i cudownie pachnących kosmetyków jestem w stanie zagwarantować uczucia, jakie towarzyszą Klientkom wybierającym się do SPA, z tą różnicą, że wizyta w Alex Atelier, nie wymaga planowania urlopu i dalekiego wyjazdu. Serdecznie zapraszam do miejsca, które powstało z myślą o każdej z Was. Przed salonem usytuowany jest bezpłatny parking, a w salonie można śmiało korzystać z Internetu.

Zobacz więcej

Svitlana

stylistka fryzur

Profesjonalna stylistka fryzur z dużym doświadczeniem, specjalizuje się w fryzurach nowoczesnych, upięciach i kokach, podąża za nowymi trendami. Jej kreatywność pozwala stworzyć metamorfozy z prawdziwego zdarzenia.

Oryginalność, rzetelność i pasja - to jej domena. Prekursorka kobiety współczesnej, pełnej szyku i elegancji.

Zobacz więcej

Julia

makijażystka

Makijaż to moja wielka pasja. Od dziecka szlifowałam, obserwowałam, ćwiczyłam swoje umiejętności manualne. W Alex Atelier Hair&Body pod okiem profesjonalistów szkoliłam swoje umiejętności i dołączyłam do teamu.

Zapraszam do mojego świata barw - Julia

Zobacz więcej

Patrycja

manikiurzystka

Specjalizuje sie w manicure. Wykonuje paznokcie hybrydowe oraz żelowe.