Alex hair & body

Aleksandra Borowy

właścicielka salonu oraz fryzjerka

Marzenia, które stają się realne, napędzają do działań, są motywacją i przede wszystkim przynoszą satysfakcję. Z pasji, a następnie zdobywanego doświadczenia oraz pielęgnowanych umiejętności, w 2005 roku powstał salon fryzjerski Alex Atelier. Zapragnęłam miejsca, w którym każda Klientka poczuje się wyjątkowo, nie będzie nigdzie się spieszyć, a siedząc w fotelu fryzjerskim, przeniesie się w zupełnie inny świat. Postawiłam na miejsce przyjazne, o domowej wręcz atmosferze, w którym wygospodarowałam wystarczająco dużo przestrzeni, na pełen profesjonalizm i szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie. Jeden z najlepszych salonów fryzjerskich w Bielsku-Białej był dla mnie drugim domem, w którym narodziła się pasja. Tam zdobywane doświadczenie, dziś przekładam na własny salon, nie zapominając o kreatywnym podejściu, jak i nutach inspiracji, każdego dnia wygrywanych na włosach swoich Klientek. Otwarcie Alex Atelier to marzenie, sukces, ale i początek drogi, która wiedzie mnie przez nieustanną naukę, poznawanie najnowszych trendów i szukanie rozwiązań, których konkurencja nie ma odwagi się podjąć. W ten sposób wypracowałam własny styl. Moja metodyka pracy, technika, podejście i skrzętnie dobierane produkty najlepszej jakości, są uzupełnieniem bazy w postaci rzemiosła, jakim jest fryzjerstwo, by po drodze spotykać się z artystycznym wyrazem.

Owocnie podejmuję współpracę z wieloma czasopismami. Każdego roku zarażam uśmiechem, pasją i stylem, czynnie uczestnicząc w Targach Poznańskich. W 2010 roku podczas wspomnianego eventu, zdobyłam Złoty Glob. Na swoim koncie mam udział w profesjonalnych kursach Zaremba International Academy i Sassoon Academy. Targi są doskonałą okazją, by prezentować swoje rzemiosło i pasję, ale to wciąż nie wszystko. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami z młodymi adeptami sztuki fryzjerskiej, bo ich świeżość i kreacje, których potrafią się podejmować, są inspirujące, a także czynią codzienną pracę jeszcze ciekawszą. Na bieżąco śledzę świat fryzjerski, z zaangażowaniem i pasją obserwując nowości, trendy i style, które wdrażam we własnej pracy, okraszając szczyptą autorskiego ujęcia. Nie spoczywam na laurach, a oferta Alex Atelier nieustannie się poszerza, bo zdaję sobie sprawę, że nie tylko cudowne włosy stają się wizytówką każdej z nas. Korzystam ze sprawdzonych, bezpiecznych w stosowaniu, pochodzących od uznanych i cenionych na rynku producentów, najwyższej jakości kosmetyków. Nie jest dla mnie ważna cena czy kolorowe opakowanie, lecz kondycja, w jakiej pozostawiam włosy swoich Klientek, a dowodem na to, że takie podejście jest cenione, są wciąż powracające Klientki. Czas spędzony w Alex Atelier ma być powrotem do beztroskiego dzieciństwa, gdzie liczyły się dobra zabawa i chwile relaksu, bez stresu i zbędnego napięcia. Atmosferą salonu, przyjaznym podejściem całego zespołu, a także propozycją specjalistycznych zabiegów, w tym masażu głowy, jestem w stanie zatrzymać czas w miejscu, przywołać najlepsze chwile i dać nowe wspomnienia. Niwelując stres specjalistycznymi zabiegami sprawiam, że na twarzach moich Klientek maluje się uśmiech, nie tylko z powodu bajecznej fryzury. Korzystając również z ekskluzywnych i cudownie pachnących kosmetyków jestem w stanie zagwarantować uczucia, jakie towarzyszą Klientkom wybierającym się do SPA, z tą różnicą, że wizyta w Alex Atelier, nie wymaga planowania urlopu i dalekiego wyjazdu. Serdecznie zapraszam do miejsca, które powstało z myślą o każdej z Was. Przed salonem usytuowany jest bezpłatny parking, a w salonie można śmiało korzystać z Internetu.

Zobacz więcej

Justyna

kosmetologia i kreowanie wizerunku

Justyna - ukończyła dzienne studia w Bielskiej Wyższej Szkole im. Józefa Tyszkiewicza, gdzie uzyskała z wyróżnieniem tytuł kosmetologa ze specjalizacją wizaż i kreowanie wizerunku.

W trakcie trwania studiów odbyła staż krajowy oraz praktyki w jednym z bardziej ekskluzywnych bielskich SPA gdzie szkoliła się zawodowo. Studia pomogły jej poszerzyć wiedzę w dziedzinie wizażu i kosmetyki, natomiast obecna praca w zdobyciu doświadczenia. Od marca 2016 pracuje w Alex atelier hair & body na stanowisku kosmetyczki/makijażystki. Jej pasją jest makijaż, który zawsze wykonuje profesjonalnie. Jej mocną stroną jest również analiza kolorystyczna, która pomaga jej w wykonaniu dobrego makijażu. Justyna brała udział w wielu sesjach zdjęciowych, gdzie miała okazję malować znane osoby. Posiada również doświadczenie w wykonywaniu masażu relaksacyjnego oraz stylizacji rzęs. Praca sprawia jej przyjemność, dzięki czemu z chęcią wykonuje swój zawód. Rzetelnie podchodzi do wykonywanej pracy, jest punktualna i sympatyczna. Jest osobą otwartą i bezpośrednią co ułatwia jej dobry kontakt z ludźmi. Spotyka się z uznaniem i życzliwością ze strony klientów co bardzo motywuje ją do dalszej pracy. Justyna jest osobą ambitną, podnosi swoje kwalifikacje kierując się słowami św. Jana Pawła II „Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali.”

Zobacz więcej

Svitlana

stylistka fryzur

Profesjonalna stylistka fryzur z dużym doświadczeniem, specjalizuje się w fryzurach nowoczesnych, upięciach i kokach, podąża za nowymi trendami. Jej kreatywność pozwala stworzyć metamorfozy z prawdziwego zdarzenia.

Oryginalność, rzetelność i pasja - to jej domena. Prekursorka kobiety współczesnej, pełnej szyku i elegancji.

Zobacz więcej

Julia

makijażystka

Makijaż to moja wielka pasja. Od dziecka szlifowałam, obserwowałam, ćwiczyłam swoje umiejętności manualne. W Alex Atelier Hair&Body pod okiem profesjonalistów szkoliłam swoje umiejętności i dołączyłam do teamu.
Zapraszam do mojego świata barw - Julia