Alex hair & body

Kategoria-Newsy / dodano 06.10.2018

2005 rok stał się dla mnie i moich Klientek, początkiem nowego. Lata nauki i zdobywanego doświadczenia znalazły swoje miejsce pośród salonu fryzjerskiego Alex Atelier.

Co dziś jednak wyróżnia, po 13 latach poszerzania swoich umiejętności, jak i pielęgnowania pasji, salon fryzjerski w Bielsku-Białej? Nowe możliwości, poszerzona oferta i nowa strona, pośród której znajdzie się coś więcej niż miejsce na świeże treści.

Postawiliśmy na blog, nie po to, by doganiać konkurencję, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że idziemy o krok naprzód w dziedzinie fryzjerstwa, wcielając się w rolę artystów i rzemieślników zawodu, a nie jedynie etatowych pracowników. Nasz blog od początku staje się azylem i bezpieczną przystanią. Nie chcieliśmy utartego schematu, czyli bloga z kolejną setką porad w stylu „jak dobrać fryzurę do okazji”. Nie oznacza to jednocześnie, że stronimy od tak ważnych informacji, jednak są tematy, z którymi nasze Klientki stykają się od momentu przekroczenia progu salonu fryzjerskiego Alex Atelier, mieszczącego się w Bielsku-Białej.

Istotne wskazówki i doradztwo nie są kolejnymi płatnymi usługami, lecz etapami pracy z włosami każdej Klientki, które, niczym misternie utkany warkocz, wplatamy pomiędzy następne kroki czynności fryzjerskich, podejmowanych od wejścia do salonu, aż do chwili jego opuszczenia.

W jakim zatem celu powstaje blog? Bo chcemy dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą, a nawet fryzjerskimi przygodami. Wierzymy w formę, na jaką postawiliśmy, która sprawi, że jeden „klik” wystarczy, by niczym za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki, przenieść się w fascynujący świat strzyżenia, pielęgnacji, układania i wszelkiego rodzaju zabiegów fryzjerskich. Ponadto rozwijamy się i my, i dziś już Alex Hair&Body, w którego ofercie można znaleźć nie tylko zabiegi fryzjerskie.

Już wiecie, dlaczego blog ten będzie azylem i bezpieczną przystanią. Zapoznając się z nim, wątpliwości przeminą, a chęć, by szukać potwierdzenia w innych źródłach, czy nasze wskazówki i doświadczenie są warte uwagi, nigdy się nie pojawi.

Świat fryzjerstwa, ale i pielęgnacji ciała, w naszym wydaniu jest intrygującą opowieścią, która nie ma końca, a blog powstający po 13 latach to efekt zamierzony. Pragniemy odczarować liczbę, która nie w każdym kraju uznawana jest za pechową, z bloga uczynić żywą istotę, a między innymi fryzjerstwem – na różnych jego polach – zarażać każdego, kto zdecyduje się oddać siebie w ręce naszych pasjonatów.

Witamy w świecie, gdzie nożyczki stają się pędzlem w rękach utalentowanego malarza, a włosy każdego rodzaju są płótnem gotowym przyjąć wizję współczesnego Picasso!

 

Alex Atelier Hair&Body