Alex hair & body

Kategoria-Newsy / dodano 28.02.2019

Marzy Ci się upięcie na ślubale Twoje włosy nie są jeszcze wystarczająco gęste lub długie? Metoda przedłużania hairtalk extensions to zdecydowanie rozwiązanie dla Ciebie!

Nawiązując do poprzedniego artykułu chciałabym przypomnieć, że metoda hairtalk extensions jest całkowicie bezpieczna. Przy tej metodzie włosy można kręcić, prostować i upinać.

Pamiętaj, że wybierając rodzaj fryzury zawsze sugeruj się wygodą, poniewaz fryzura będzie służyła Ci przez całą noc.

Długie włosy do ślubu są często bardzo pożądane przez Panny Młode, dlatego też hairtalk ułatwił sprawę i wprowadził na rynek ten wspaniały zabieg przedłużenia, zagęszczenia.

Ogólnie odradzane jest dopinania włosów clip on, które bywają ciężkie i po paru godzinach mogą powodować dyskomfort.

Włosy hairtalk dostosowuje się do koloru włosów klientki, dzięki czemu efekt jest spektakularny, a doczepione włosy nie odróżniają się od naturalnych. Dzięki właściwej aplikacji włosy przy upinaniu są niewidoczne i można je upinać w dowolny sposób. 

Przy włosach hartalk extensions do fryzury ślubnej pięknie sprawdzą się również naturalne zwiewne fale, które podkreślą długość włosów i nadadzą lekkości.

Oprócz fryzury ślubnej włosy sprawdzą się również świetnie na co dzień oraz do codziennych upięć takich jak kucyk czy warkocz. Włosy nie puszą się i nie ma problemu z układaniem ich ponieważ są w 100% naturalne.

Serdecznie zapraszamy Was do wizyty w naszym salonie, aby lepiej poznać ofertę przedłużania włosów by hairtalk extensions.

 

Życzę Wam miłego dnia,

Alex atelier hair & body