Alex hair & body

Kategoria-Fryzury i makijaże / dodano 26.10.2018

Dzień ślubu to czas, w którym dbamy o to, aby każda Panna Młoda czuła się wyjątkowo.

Makijaż ślubny jest to jeden z ważniejszych kwestii jakie są brane pod uwagę w ten najważniejszy dzień. Makijaż jest podkreśleniem urody klientki, wyeksponowaniem jej naturalnego piękna, a także elementem, który ma za zadanie dodać jej pewności siebie i poprawić ogólne samopoczucie.

Wykonując makijaż ślubny zawsze chcemy, aby był on wyjątkowy, spójny z naszymi upodobaniami i pasujący do naszego stylu. By upewnić się, że taki właśnie będzie - nieodłącznym elementem jest makijaż próbny, który pozwoli nam utwierdzić się w tych przekonaniach.

Każdej Pani, która przygotowuje się do ślubu poświęcam odpowiednią ilość czasu, by móc zadbać o każdy detal składający się na makijaż ślubny.

Przed przystąpieniem do pracy przeprowadzam wywiad z klientką, dzięki któremu uda nam się stworzyć tę właściwą wersję makijażu.

Dobierając kolorystykę cieni, szminki czy różu zawsze kieruję się typem urody klientki, biżuterią i innymi dodatkami (które będą zdobiły kreację), a także jej upodobaniami.

Makijaż próbny pozwala zaoszczędzić czas, którego zazwyczaj brakuje w dniu ślubu. Dzięki niemu o wiele wcześniej jesteśmy w stanie zobaczyć siebie w propozycji ślubnej. Jeśli pojawią się wątpliwości to próba jest idealną okazją do ich rozwiania i ewentualnych poprawek.

Oprócz czasu, próba oszczędza nam dodatkowego stresu,którego zawsze chcemy się pozbyć.

Biorąc pod uwagę wszystkie inne aspekty, bardzo ważne jest również poznanie osoby samej makijażystki. Myślę, że każda z Pań chciałaby w dzień ślubu współpracować z osobami godnymi zaufania i profesjonalnymi.

Kochane klientki, dlatego gorąco zachęcam Was, aby przy rezerwacji terminu na makijaż ślubny zawsze brać pod uwagę skorzystanie z makijażu próbnego. 

 

Życzę Wam miłego dnia :) 

Alex atelier hair&body