Alex hair & body

Kategoria-Newsy / dodano 07.02.2019

Naturalne włosy hairtalk extensions

Kochani, w dzisiejszym artykule chciałabym przybliżyć Wam trochę temat przedłużania rzęs. W naszym salonie mamy możliwość wykonania usługi przedłużania i zagęszczenia włosów. Ostatnio bardzo popularną metodą stało się przedłużanie włosów hairtalk extensions. Jest to metoda kanapkowa, na zimno, która nie obciąża włosów i nie niszczy ich, a wręcz przeciwnie! Dzięki tej metodzie można bardzo łatwo i szybko doprowadzić swoje naturalne włosy do lepszego stanu.  

Przed każdą wizytą warto przyjść na niezobowiązującą konsultację, podczas której dobierany jest kolor włosów, długość i ilość paczek.

Z hairtalk extensions zagęszczanie włosów​​ jeszcze nigdy nie było takie proste! ​​Aplikacja włosów następuje bardzo łatwo i szybko - a ​​nasze naturalne włosy nie niszczą się podczas tego zabiegu.​

Przedłużanie włosów​ metodą ​​hairtalk extensions​ to idealny sposób na zapuszczanie włosów - "przejściowa" długość już nie musi być udręką. Metoda kanapkowa jest bardzo szybką metodą i daje natychmiastowe efekty. Jeśli jesteś posiadaczką bardzo cienkich i rzadkich włosów to ta metoda jest stworzona właśnie dla Ciebie! .​

Włosy hairtalk extensions​ doczepia się w niecałą godzinę. W przypadku ściągnięcia włosów to zajmuje to chwilę i pozostawia Twoje włosy w takiej samej kondycji jak przed usługą przedłużania włosów. Jeśli kiedykolwiek myślałaś nad przedłużeniem włosów to najlepszym sposobem jest wybranie firmy hairtalk extensions, której włosy z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Ostatnio nowością na rynku stały się taśmy jednostronne. Taśm można używać w przypadku Pań, które mają bardzo delikatne i cienkie włosy. Daje nam to możliwość założenia połowy standardowej „kanapki”. Taśma jednostronna pozwala na uzyskanie delikatnego i naturalnego efektu. Nowe taśmy nie różnią się jakością od poprzednich taśm hairtalk extensions.

W galerii zamieściłam zdjęcia z przykładowego przedłużania włosów w naszym salonie Alex atelier hair & body właśnie z użyciem tych włosów.

Serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z tą wspaniałą metodą i do konsultacji w naszym salonie. Oferujemy Wam profesjonalne doradztwo, pyszną kawkę i miłą atmosferę.

Życzę Wam miłego dnia,

Alex atelier hair & body